Вул. Янки Купали

Між Замарстинівською, Липинського і Богдана Хмельницького розташувався район, який традиційно (і справедливо) вважається промисловим. Тут є "Світоч", хлібокомбінат та багато менших промислових об'єктів; навіть вулиця під назвою Промислова біжить не так уже й далеко. Але як то часто буває у Львові, неприглядне розташування не заваджало зодчим, а пізніше мешканцям створити тут класні умови та поселити справжню урбаністичну естетику. (Хоч, скоріш за все, це їм вийшло ненавмисно.)

видно недалекий Високий Замок та хребет Кайзервальду

Тут практично не їздять автомобілі, мало людей і, якщо не враховувати телячий голос поплавського з якогось вікна, тихо. Мабуть, одна з найспокійніших вуличок в цілому Львові.

Недалекий історичний центр відгикується поодинокими мейнстрімовими сецесійними будинками з декорованим фасадом. В той же час, півстоліття тому місто тут і закінчувалось. Далі і навколо - майже сільські хатки, особнячки, а також всюдисущі хрущовки. Ця виразна еклектика робить вуличку надзвичайно цікавою.

перший поверх, очевидно, злегка горів 

Чимало будинків ледве тримаються купи. Це характерно для місць, де уже не центр, але ще не спальний район. Що чекає ці квартали - знос під "елітне житло", чи викуп і капремонт - дуже важко сказати. Хоч, найімовірніше, ще років з 15 тут ніхто нічого не робитиме.  

сільська садиба, що потопає в зелені - за десять метрів від кам'яниці, яка була вище

на головну